Rémálom a Raktár utcában

• 2024.02.20. 23:00
  • KCS

A FEHA19 két harmadon át jól tartotta magát a kitűnő formában levő DVTK ellen, azonban a befejező játékrészben jelentősen alulmúlták magukat a mieink, így nem tudták elkerülni a megrendítő vereséget.

Máhr-Stumpf, Tímár, Szabó D., Sábián B.
Melnyicsuk - Racsinszkij, Bogesic, Németh Z., Alapi, Farkas L., Falus, Vokla, Zezelj, Ulamec, Blasko, Koszinszkij, Salamon, Keceli-Mészáros, Dobos, Ambrus Cs., Csollák, Bajkó, Antonijevic, Fekete A., Dézsi
Vosvrda - Szirányi, Szathmáry, Esteves, Lövei, Mattyasovszky, Vojtkó, Bean, V. Razumnyak, Bartos, Berdnyikov, Verveda, Skrabov, Vesey, Páterka, Kuleshov, Szalay, Farkas M., Csiki, J. Razumnyak,
Gólszerzők: Csollák, Németh Z. (2), ill. Berdnyikov (2), V. Razumnyak (3), Lövei, Szirányi, Csiki (2), Farkas M., Mattyasovszky, Esteves
Kiállítások: 12, ill. 8 perc

A FEHA19 nem kezdett rosszul, Csollák egyéni akciója nyomán a vezetést is megszerezték a mieink (1-0). Egy emberelőny kínálta fel az újabb esélyt a kék-fehérek előtt, ám egy könnyelmű fehérvári szabálytalanság nyomán előbb egyenlített a DVTK 4-4 ellen (1-1), majd a töredék fórban a vezetést is átvették a vendégek (1-2). Megfogta az elherdált vezetés ténye a FEHA19 fiataljait, egy újabb emberelőnyben Lövei szerzett gólt (1-3). A középső játékrészben igyekezett közelebb zárkózni a FEHA19, de egy védelmi kihagyást V. Razumnyak kíméletlenül megbüntetett (1-4). Németh Zalán góljával visszaállt a két gólos differencia (2-4), és amikor már úgy tűnt, hogy következik a szünet,  tíz másodperccel a dudaszó előtt Szirányi szerzett demoralizáló bombagólt (2-5). A FEHA19 játékosait sokkolta ez a fejlemény, a teljes harmadik harmadban bennük maradt ez az ütés. A dekoncentráltan kóválygó hazaiak között tetszés szerint fickándoztak az önbizalomtól duzzadó vendégjátékosok, és egyre-másra érték el az újabb találatokat. Végül tizenkét gólig jutottak, amelyek között Németh Z. második gólja szépségtapasznak is kevés volt (3-12).