Vosvrda - Vokla, Vojtkó, Miskolczi, Rétfalvi, Doyle, Szirányi, S. Szathmáry, Kulesov, Lövei, Blasko, Masella, Skrabov, Berdnikov, Bartos, Pineo, Sánta, Szalay, Trozsák, Csiki, Farkas M.
FEHA19
Melnyicsuk - Falus, Salamon, Zezelj, Hakanen, Antonijevics, Bajkó, Bogesic, Siftar, Nádor, Szita, Erdőhelyi, Horváth D., Németh Z., Alapi, Ambrus Cs., Szabó P., Keceli-Mészáros, Keresztes Zs., Balasits, Dézsi
Gólszerzők: Blasko, Lövei, ill. Zezelj
Kiállítások: 2, ill. 8 perc

Kiválóan kezdte a mérkőzést a FEHA19, egy hazai védelmi hibát Zezelj váltott gólra egy pontos távoli lövéssel (0-1). A folytatásban nagy erőket mozgósított a Diósgyőr az egyenlítésért, a vendég védelem azonban kiválóan állt a lábán. A második harmadban egy némileg könnyű síppal befújt kiállítást kapott a FEHA19, a hazaiak pedig éltek a lehetőséggel, és kiegyenlítették az állást: Blasko ért bele a kapu torkában jól a korongba (1-1). Általában nem szokás az egykori csapat ellen szerzett gólt látványosan ünnepelni - Blasko szakított ezzel a hagyománnyal. A folytatásban visszavehette volna a vezetést a FEHA19 egy 2-1 elleni ellenakció során, ám a kapuvas megmentette a hazaiakat. A dudaszó előtt ismét nem volt szerencséje a mieinknek, ekkor Lövei nem túl erős lövése repült az előtte állóktól semmit sem látó Melnyicsuk mellett a kapuba (1-2). A harmadik harmadban jelentős erőket mozgósított a FEHA19 az egyenlítésért, keményen küzdöttek a fiúk. Természetesen mindeközben a hazai támadások hatástalanítását is meg kellett oldani. A diósgyőriek keményen dolgoztak koronggal és anélkül, valamint - a játékvezetők szerint - szabályosan, a FEHA19 a mérkőzés során egyetlen alkalommal sem került emberfórba. A végén időt kért Tokaji Viktor, lehívta kapusát, az eredmény azonban nem változott.

A FEHA19 biztató teljesítményt nyújtott, a ma látott teljesítményre feltétlenül lehet építeni a szezon során.

Tokaji Viktor: Nagyon büszke vagyok a csapatomra, hogy az első perctől beleálltak a meccsbe, az utolsó másodpercig küzdöttek és nem engedtük el a meccset. Helyzeteket dolgoztunk ki, egyenlő ellenfelei voltunk a hazai csapatnak. Ha azt is hozzávesszük, hogy két meghatározó játékosunk hiányzott, akkor maximálisan elégedett lehetek a hozzáállásunkkal és a játékunkkal. A kapusunk megadta az esélyt arra, hogy pontokat szerezzünk, de egy lőtt góllal nehéz meccset nyerni. A kezdés jó volt és ha ezt az irányt tudjuk tartani, akkor sok jó dolog történhet velünk a szezon során.